Sú vaše kúsky vyrobené ekologicky?

Naše kúsky sa snažíme vyrábať v súlade s tým, ako žijeme a akú budúcnosť si vyberáme. Veci, ktoré dokážeme vyrábame v rodinnej firme s dlhoročnou tradíciou na západnom Slovensku. Niektoré veci kupujeme a pretvárame. Vyberáme si ale dodávateľov, ktorí fungujú na naozaj vysoko ekologických prístupoch. Niektoré veci nám šijú aj iné štáty EÚ. Chceme to v tejto hladine udržať. K našej filozofii patrí aj spracovanie starých materiálov, z ktorých šijeme limitky. Tieto látky zbierame cez všemožné kontakty po Slovensku, Čechách a možno sa nám v blízkej dobe podarí vycestovať aj do starých poľských skladov.

Ako funguje vaše číslovanie a veľkosti?

Vyrábame kúsky v dvoch, max troch veľkostiach. Oversize small, Oversize mid a Oversize large. Oversize small je veľkosť unisex M, veľkosť Oversize mid je veľkosť unisex L a veľkosť Oversize large je veľkosť Unisex XL. Chrakterizujeme sa tým, že sme oversize. Naše kúsky vyzerajú naj, keď sú ti veľké. :P

Prispievate na niečo ako značka?

Nakupujeme raz mesačne v sume cca 35 eur slnečnicu pre vtáky alebo kamennú soľ pre divú zver v zime. Nepravidelne rozmiestňujeme krmítka alebo hmyzie domčeky. Ak bude viac čas, priestor a finančné prostriedky, tento projekt by sme chceli zväčšiť.

Prečo by som mal/a nakúpiť u vás?

Sloboda divosi. Sloboda, ktorá vzniká v komunite TheVeneres sa nedá slovami ani len uchopiť. Je to náš malý Woodstock. Naša spoločná,  malá veľká oslava hudby, lásky a mieru. Sme snílci, tuláci, deti kvetov, deti slobody. Sme veční, nesmrteľní, sme zmena. A ideme si po všetky tie sladké zážitky, ktoré nám naša Pachamama, naša Matka Zem ponúka. Aloha nie je len slovo, Aloha je to duša. Poď ju s nami objavovať, žiť a oslavovať.