90 €

ks

Skôr, než tento kúsok označíš za obyčajnú drevenú dekoráciu do bytu, prečítaj si o ňom viac. Láska je budúcnosť, láska je najvyššia vibrácia, láska je večnosť.

V TheVeneres sa úzko prepájame so spiritualitou ako takou. V každom našom kúsku ju môžete skutočne zacítiť. V spiritualite objavujeme svoj hlbší rast, pochopenie a prepojenie s kozmom samotným. Keďže sa v našej dielničke pracuje s drevom ako s umením, predstava vytvoriť výnimočné drevené kúsky do našich domovov – nástroje našej duchovnej cesty, sa musela zrealizovať.

Predkreslenie tejto mandaly bolo poňaté intuitívne. Vzorce, kvety, lupene a iné znaky ukryté v dreve pre nás predstavujú existenciu všetkého stvorenia vo vesmíre. Sú symbolom osvietenia a hlbokého duchovného rastu. Predstavujú STROM ŽIVOTA, symbolizujú našu hmotnú realitu, ako aj nefyzický, teda spirituálny rast. Považujú sa za cestu, ktorá prechádza rôznymi dimenziami, aby vytvorila spojenie s našou dušou. Znázornené kruhy, ako aj samotný tvar mandaly v tvare legendárneho znaku peace sú symbolom jednoty a celistvosti.

*Symbol PEACE a jeho nosenie sa stalo znakom podpory kampane naliehajúcej na britské jadrové odzbrojenie. Tento znak navrhol v roku 1958 britský profesionálny návrhár Gerald Holtom. V USA bol tento symbol používaný celé 60. roky  v spojení s kontrakultúrou a hnutím proti vojne vo Vietname. V tomto období sa stal symbol taktiež symbolom hnutia hippies. Podľa mnohých odborníkov ide o pravdepodobne najmocnejší, nezabudnuteľný a adaptabilný obraz, aký bol kedy navrhnutý pre sekulárnu vec.

*PRIEMER 40 CM

*VÁHA 0,6 KG

*VYROBENÉ NA SLOVENSKU – DREVO NA VÝROBU JE LEPENÉ Z DREVENÝCH ZVYŠKOV, KTORÉ VZNIKAJÚ PRI VÝROBE V DREVODIELNI. TOTO DREVO UŽ NENACHÁDZA ŽIADNE ĎALŠIE VYUŽITE, DÁVAME MU DRUHÚ ŠANCU JEHO ĎALŠÍM SPRACOVANÍM A NÁSLEDNOU KREATIVITOU. CENA SA ODVÍJA OD CELÉHO ZDĹHAVÉHO PROCESU VÝROBY A POUŽITÝCH NÁSTROJOV A ENERGIÍ.

*TENTO KÚSOK ÚZKO SÚVISÍ AJ S NAŠIM TRETÍM BODOM V SEKCII PLÁN UDRŽATEĽNOSTI – VYLIEČENIE KOLEKTÍVNEHO VEDOMIA.

Výrobca: THE VENERESKód produktu: 3188 Doprava a platba