90 €

ks

Skôr, než tento kúsok označíš za obyčajnú drevenú dekoráciu do bytu, prečítaj si o ňom viac.

Láska je budúcnosť, láska je najvyššia vibrácia, láska je večnosť. Aj preto je náš PEAC znak doplnený práve vetou ,,LOVE IS THE FUTURE”.

V TheVeneres sa úzko prepájame so spiritualitou ako takou. V každom našom kúsku ju môžete skutočne zacítiť. V spiritualite objavujeme svoj hlbší rast, pochopenie a prepojenie s kozmom samotným. Keďže sa v našej dielničke pracuje s drevom ako s umením, predstava vytvoriť výnimočné drevené kúsky do našich domovov – nástroje našej duchovnej cesty, sa museli zrealizovať.

*Symbol PEACE a jeho nosenie sa stalo znakom podpory kampane naliehajúcej na britské jadrové odzbrojenie. Tento znak navrhol v roku 1958 britský profesionálny návrhár Gerald Holtom. V USA bol tento symbol používaný celé 60. roky  v spojení s kontrakultúrou a hnutím proti vojne vo Vietname. V tomto období sa stal symbol taktiež symbolom hnutia hippies. Podľa mnohých odborníkov ide o pravdepodobne najmocnejší, nezabudnuteľný a adaptabilný obraz, aký bol kedy navrhnutý pre sekulárnu vec.

*PRIEMER 40 CM

*VÁHA 0,6 KG

*VYROBENÉ NA SLOVENSKU – DREVO NA VÝROBU JE LEPENÉ Z DREVENÝCH ZVYŠKOV, KTORÉ VZNIKAJÚ PRI VÝROBE V DREVODIELNI. TOTO DREVO UŽ NENACHÁDZA ŽIADNE ĎALŠIE VYUŽITE, DÁVAME MU DRUHÚ ŠANCU JEHO ĎALŠÍM SPRACOVANÍM A NÁSLEDNOU KREATIVITOU. CENA SA ODVÍJA OD CELÉHO ZDĹHAVÉHO PROCESU VÝROBY A POUŽITÝCH NÁSTROJOV A ENERGIÍ.

*TENTO KÚSOK ÚZKO SÚVISÍ AJ S NAŠIM TRETÍM BODOM V SEKCII PLÁN UDRŽATEĽNOSTI – VYLIEČENIE KOLEKTÍVNEHO VEDOMIA.

Výrobca: THE VENERESKód produktu: 3271 Doprava a platba