140 €

ks

Hľadanie rovnováhy… Upokojenie mysle… Pohľad na život z nášho najhlbšieho ja… Život sa nás neraz snaží sotiť na zem… A my sa s so životom zase snažíme vždy a znova vybrabrať. A práve preto sa vždy postavíme a ideme ďalej. Táto snaha predstavuje cestu, ktorá síce neraz bolí, no keď sa postavíme, prichádzajú nepopísateľné emócie a nový príliv sily, odvahy a energie. Balanceboard pre nás nie je len výdobytkom moderného sveta, tréningom nôh či prípravou na “doskové športy”. Naopak, je to zocelovanie tela, mysle aj ducha vždy vtedy, keď cítite, že to potrebujete. Keď stojíme na balancboarde, trénujeme si v podstate celý náš život… Učíme sa pádom, občasným vykoľajeniam i trpezlivosti.

Naše balanceSURFboardy neboli plánom, vlastne sme sa k ich výrobe dostali náhodou. Kto pozná naše surfíky, rýchlo pochopí, že tieto balančné dosky sú ich veľkou kópiou. Ako surfíky, aj tieto dosky sa nám podarilo vyrobiť v súlade s prírodou. Ide totiž o dubové drevo, ktoré bolo používané na výrobu nábytkov na mieru. Odpadu v tejto dielni ostáva viac, než by ste verili. A my sa tento odpad učíme využívať, a rovnako ako pri výrobe oblečenia aj tu platí, že neničíme stromy, prírodu ani planétu.

*Balančná doska je 97 cm dlhá a 27 cm široká. Je vyrobená z dubového drevoopadu, lakovaná ekologickým olejom.

*Valec je tvrdená pena, v podstate ide o bežný tvrdý roller, ktorý vykazoval najlepšie vlastnosti na prácu s touto balančnou doskou.

Výrobca: THE VENERES Kód produktu: 2937 Doprava a platba